Na obiekcie Arena Lublin odbył się mecz pomiędzy Motor Lublin i Stal Rzeszów zakończony wynikiem 3-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin i Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2023-09-03 16:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Motor Lublin a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: B. Wolski 17' 1-0 M. Krol M. Ponce 34' 1-1 K. Sadlocha P. Ceglarz 63' 2-1 K. Welniak K. Danielewicz 76' 2-2 K. Koscielny M. Krol 90' 3-2

Żółte kartki Motor Lublin: P. Szarek 43'

Żółte kartki Stal Rzeszów: S. Kadziolka 45' L. Gora 71'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Motor Lublin stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Puszcza Niepołomice natomiast Stal Rzeszów podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Miedź Legnica II.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak P. Szarek S. Kadziolka nieprzerwanie zapewniają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty oraz bramki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy graczami okazują się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania drętwe. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Motor Lublin i Stal Rzeszów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Arena Lublin.