Spotkanie Ruch Chorzów - Stal Rzeszów, wynik końcowy 2-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ruch Chorzów a Stal Rzeszów zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-02-26 11:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Ruch Chorzów a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: D. Szczepan 21' 1-0 D. Szczepan D. Szczepan 31' 2-0 S. Kobusinski 90' 3-0 K. Michalski

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Żółte kartki Stal Rzeszów: F. Polowiec 56' K. Sadlocha 83'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Dzisiaj fani futbolu z entuzjazmem śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z zdolnych zawodników futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak F. Polowiec nierzadko zagwarantowały wyśmienitym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze nudne. Ustawicznie zdarzają się efektowne asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Ruch Chorzów i Stal Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.