Mecz pomiędzy Stal Rzeszów i Lechia Gdansk zakończony wynikiem 4-2 dnia 2024-04-27 15:30 na obiekcie Stadion Stal

W minioną środę na Stadionie Stal Rzeszów odbył się niesamowicie emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Lechia Gdańsk. Spotkanie, które miało miejsce 27 kwietnia o godzinie 15:30, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 4-2. Już pierwsza połowa okazała się niezwykle widowiskowa, z drużyną Stal prowadzącą 1-0 na przerwę. Kto był bohaterem tego pojedynku? Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły!

Mecz Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk: Pełna emocji konfrontacja na Stadionie Stal

Duel pomiędzy Stal Rzeszów a Lechią Gdańsk dostarczył kibicom wielu emocji i goli. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Stal, zakończyło się wynikiem 4-2 na korzyść gospodarzy.

Od samego początku meczu atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców. Na murawie nie zabrakło zaangażowania, a piłkarze obu zespołów z determinacją walczyli o każdą piłkę.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale to Stal Rzeszów wyszła na prowadzenie w 36. minucie za sprawą A. Prokića, który skutecznie wykorzystał sytuację podbramkową i umieścił piłkę w siatce. Wynik do przerwy to 1-0 dla gospodarzy.

Druga połowa to prawdziwa kanonada goli! W 55. minucie J. Díaz podwyższył prowadzenie Stali na 2-0, a kilkanaście minut później K. Łysiak strzelił kolejnego gola, ustalając wynik na 3-0. Goście nie zamierzali się poddawać i Ł. Zjawiński zdobył bramkę na 3-1, lecz kolejne trafienie K. Łysiaka w 82. minucie przywróciło trzybramkowe prowadzenie dla Stali. W doliczonym czasie gry Ł. Zjawiński ponownie pokonał bramkarza gospodarzy, ustalając tym samym wynik meczu na 4-2.

W trakcie spotkania arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. R. Kapic z Lechii Gdańsk został ukarany w 38. minucie. Czerwonych kartek nie odnotowano podczas tego meczu.

Po końcowym gwizdku kibice Stali mogli świętować zasłużone zwycięstwo, a gracze Lechii będą musieli popracować nad swoją skutecznością w kolejnych spotkaniach. Następne mecze dla Stal Rzeszów to starcia z GKS Katowice, Niecieczą oraz Górnikiem Łęczna, natomiast Lechia Gdańsk zmierzy się z Tychami 71, Wisłą Kraków oraz Arką Gdynia.