Spotkanie Stal Rzeszów kontra Wisla Krakow zakończone wynikiem 2-1

Stal Rzeszów kontra Wisla Krakow 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stal Rzeszów i Wisla Krakow wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-09-10 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Stal Rzeszów a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Żyro 16' 0-1 D. Michalik 22' 1-1 D. Michalik 56' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Poczobut 69'

Żółte kartki Wisla Krakow: M. Mlynski 61' D. Szot 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Rzeszów zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia a Wisla Krakow z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani futbolu śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak B. Poczobut M. Mlynski raz za razem serwują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że mecze przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć asysty i bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Stal Rzeszów i Wisla Krakow oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.