Spotkanie Motor Lublin kontra Stal Rzeszów, wynik 0-2

Motor Lublin kontra Stal Rzeszów 0-2. Dnia 2021-10-31 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Motor Lublin a Stal Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu między Motor Lublin a Stal Rzeszów zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: R. Mustafaev 39' 0-1 D. Michalik 77' 0-2

Żółte kartki Motor Lublin: A. Najemski 28' M. Cichocki 45' R. Krol 72'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Oleksy 3' K. Danielewicz 37' D. Marczuk 90'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Motor Lublin zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo interesujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak A. Najemski P. Oleksy nader często zaserwowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, książkowe asysty oraz bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki między zawodnikami ligowymi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Warto więc oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Motor Lublin oraz Stal Rzeszów oraz ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Arena Lublin.