Dnia 2021-09-12 10:20 odbył się mecz między Stal Rzeszów oraz Radunia Stężyca: 1-0

Stal Rzeszów - Radunia Stężyca, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Stal Rzeszów a Radunia Stężyca zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-09-12 10:20 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Stal Rzeszów a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: D. Bashlay 45' 1-0

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Radunia Stężyca: K. Lizakowski 34' J. Surdykowski 37' S. Deja 72'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków.

Dzisiaj fani futbolu z entuzjazmem śledzą starcia ligi II Liga - East. Złożone z uzdolnionych zawodników zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. K. Lizakowski stale gwarantują wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że widowiska nudzą fana. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką dodające niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Stal Rzeszów oraz Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.