Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Ruch Chorzów i Stal Rzeszów - wynik 0-0

Ruch Chorzów - Stal Rzeszów 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ruch Chorzów a Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem . Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-10-03 12:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Ruch Chorzów a Stal Rzeszów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 39' K. Bedzieszak 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Wrona 24' P. Glowacki 32'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków natomiast Stal Rzeszów z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce.

Bardzo często wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak D. Szczepan K. Wrona systematycznie zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż spotkania nie są interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Ruch Chorzów oraz Stal Rzeszów jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.