Spotkanie Stal Rzeszów vs Miedz Legnica, wynik końcowy 1-3

W minioną środę na Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Miedz Legnica. Mecz ten stanowił część 22. kolejki I ligi. Ostateczny wynik spotkania to 1-3 na korzyść gości, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie. Jak potoczyły się dalsze wydarzenia na boisku? Czas na relację z tej emocjonującej konfrontacji.

Relacja z meczu Stal Rzeszów - Miedz Legnica

Dziś na Stadionie Stal odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużyną Stal Rzeszów a Miedz Legnica. Zawodnicy obu ekip zaprezentowali wysoki poziom futbolu, a emocje sięgały zenitu.

Pierwsza połowa rozpoczęła się o godzinie 17:00. Już w 34. minucie P. Oleksy z Miedzi Legnica strzelił bramkę, dając prowadzenie swojej drużynie. Wynik do przerwy to 0-1 dla gości.

W drugiej połowie Stal Rzeszów podniosła się do walki. W 66. minucie to właśnie P. Oleksy zdobył swoją drugą bramkę, wyrównując stan meczu na 1-1. Niestety, radość kibiców trwała krótko. W 74. minucie I. Kaczmarski strzelił gola na 1-2 dla Miedzi Legnica.

Na kolejne emocje nie trzeba było długo czekać. W 89. minucie N. Mijušković ustalił wynik meczu na 1-3 dla gości, zapewniając im zwycięstwo.

Gospodarze otrzymali żółtą kartkę w osobie S. Kadziolki w 22. minucie. Natomiast czerwone kartki nie zostały w tym meczu wykorzystane.

Następne mecze Stali Rzeszów to starcia z Chrobrym Głogów, Motorem Lublin oraz Wisłą Płock. Z kolei Miedz Legnica zmierzy się z Tychami 71, Wisłą Kraków oraz Arką Gdynia.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny do końca. Mecz dostarczył wielu emocji i niezapomnianych momentów, pozostawiając po sobie wiele do przemyślenia zarówno zawodnikom, jak i trenerom.