Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Stal Rzeszów zakończone wynikiem 1-2

Resovia Rzeszów kontra Stal Rzeszów, wynik 1-2. W dniu 2023-04-29 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Resovia Rzeszów a Stal Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Resovia Rzeszów a Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: P. Małecki 13' 0-1 D. Michalik 45' 0-2 M. Mróz 46' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 16' M. Gorski 31' R. Mikulec 67' B. Wasiluk 88' B. Eizenchart 90' Pedro Vieira 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Glowacki 6' K. Danielewicz 86'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 88'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Bardzo często oddani kibice z zapałem śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak B. Wasiluk P. Glowacki stale gwarantują fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zażarte, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Natrafiamy na niezwykłe bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych oraz oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Resovia Rzeszów oraz Stal Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.