Dnia 2022-07-31 13:00 miało miejsce spotkanie między Stal Rzeszów i Górnik Łęczna: 1-0

W dniu 2022-07-31 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 3 pomiędzy Stal Rzeszów a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów a Górnik Łęczna wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: D. Marczuk 8' 1-0

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 43' E. Kryeziu 85'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 85'

Główny sędzia spotkania - S. Krasny. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Arka Gdynia.

Dzisiaj oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak E. Kryeziu raz za razem serwują wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Często trafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami piłkarskimi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż zmagania męczą. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Stal Rzeszów i Górnik Łęczna jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.