Mecz Stal Rzeszów vs Podbeskidzie zakończony wynikiem 5-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Rzeszów a Podbeskidzie zakończyła się 3-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

W dniu 2022-08-27 13:00 na stadionie Stadion Stal odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Stal Rzeszów a Podbeskidzie.

Gole strzelali: B. Poczobut 7' 1-0 K. Piątek 10' 2-0 Julio Rodríguez 26' 3-0 D. Olejarka 51' 4-0 B. Wolski 54' 5-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Wolski 24' P. Glowacki 90'

Żółte kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Rzeszów stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Lechia Zielona Góra. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Bardzo często oddani fani futbolu z zapałem śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak B. Wolski wielokrotnie gwarantują kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że mecze męczą kibica. Systematycznie zdarzają się ostre faule, wyśmienite bramki i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Stal Rzeszów i Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Stal.