Mecz między Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-07-23 13:00

Puszcza Niepołomice vs Stal Rzeszów, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-07-23 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki - 2. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Gole strzelali: K. Danielewicz 22' 0-1 A. Siemaszko 42' 1-1 H. Tomalski 54' 2-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 34' J. Serafin 45' H. Tomalski 70' G. Aftyka 79' K. Cichon 81' M. Koj 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Poczobut 45' W. Klos 88'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Ruch Chorzów.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak E. Thiakane B. Poczobut nieprzerwanie serwują fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych wrażeń. Regularnie obserwujemy wspaniałe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite zmagania między piłkarzami z ligi są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to widowiska drętwe. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.