Spotkanie Wisła Puławy - Stal Rzeszów zakończone wynikiem 3-1

Wisła Puławy - Stal Rzeszów wynik meczu 3-1. W dniu 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9. Zmierzyły się Wisła Puławy oraz Stal Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu między Wisła Puławy i Stal Rzeszów zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: A. Paluchowski 3' 1-0 P. Głowacki 58' 1-1 A. Paluchowski 79' 2-1 D. Banach 82' 3-1

Żółte kartki Wisła Puławy:

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Wisła Puławy stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi interesujące starcia w lidze II Liga - East. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak nierzadko zagwarantowały własnym kibicom wiele emocji. Obserwujemy nieczyste faule, przepiękne bramki oraz asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko walki między graczami ligowymi są zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze usypiające. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Wisła Puławy i Stal Rzeszów i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion MOSiR.