Na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-10-24 18:30 odbył się mecz między GKS Katowice i Stal Rzeszów zakończony wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między GKS Katowice a Stal Rzeszów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-10-24 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i Stal Rzeszów.

Gole strzelali:

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 45' D. Dudzinski 55' M. Kolodziejski 88'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 8' P. Glowacki 72' L. Gora 90'

Czerwone kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 88'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu - M. Złotnicki. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak M. Kolodziejski K. Danielewicz nieraz zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo wrażeń. Ustawicznie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne bramki czy asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki między piłkarzami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, iż potyczki przynudzają. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak GKS Katowice i Stal Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.