Dnia 2022-09-02 16:00 odbył się mecz Zaglebie Sosnowiec - Stal Rzeszów zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-09-02 16:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i Stal Rzeszów.

Gole strzelali: B. Poczobut 44' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Ryndak 53' S. Bonecki 64' M. Banaszewski 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Piatek 39' B. Wolski 45' L. Gora 60' P. Glowacki 90' K. Sadlocha 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Stal Rzeszów: K. Wrona 36'

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź a Stal Rzeszów z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak D. Ryndak K. Piatek nieprzerwanie zapewniają własnym wiernym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie natrafiamy na książkowe bramki czy asysty, bezwzględne faule zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często okazuje się, iż spotkania męczą kibica. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Stal Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Ludowy.