Mecz Stal Rzeszów vs Bełchatów zakończony wynikiem 3-0 dnia 2021-11-05 17:00

Stal Rzeszów vs Bełchatów wynik spotkania 3-0. Dnia 2021-11-05 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Stal Rzeszów i Bełchatów.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stal Rzeszów oraz Bełchatów zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: Ł. Góra 49' 1-0 B. Wolski 69' 2-0 K. Danielewicz 75' 3-0

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Bełchatów:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Bełchatów:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki. Kolejno natomiast Bełchatów z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków.

Dzisiaj wierni kibice z zapałem śledzą starcia, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy jak stale gwarantują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż zmagania przynudzają. Ustawicznie obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone bramki czy asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskie ligi II Liga - East i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Stal Rzeszów oraz Bełchatów z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Stal.