Dnia 2022-05-22 10:30 na stadionie Stadion Stal miało miejsce spotkanie Stal Rzeszów - Lech Poznań II zakończone wynikiem 2-2

Stal Rzeszów - Lech Poznań II zakończony wynikiem 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Rzeszów i Lech Poznań II wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-05-22 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Stal Rzeszów a Lech Poznań II.

Gole strzelali: L. Splawski 25' 0-1 A. Prokic 27' 1-1 F. Wilak 57' 1-2 P. Glowacki 78' 2-2 T. Klups 88' 2-3 T. Klups

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Glowacki 67' K. Wrona 87'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Zagorski 72' K. Palacz 77' K. Fietz 83'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Lech Poznań II z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach oddani kibice z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak P. Glowacki J. Zagorski nader często zapewniły wyśmienitym entuzjastom wiele emocji. Zdarzają się niezwykłe gole i asysty, bezwzględne faule kończące się żółtą kartką dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych drużyn jak Stal Rzeszów i Lech Poznań II w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Stal.