Lech Poznań II - Stal Rzeszów, wynik meczu - 0-0

Dnia 2021-11-13 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Lech Poznań II a Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznań II oraz Stal Rzeszów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Lech Poznań II: F. Borowski 51' A. Laskowski 88'

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznań II zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Chojniczanka Chojnice.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak F. Borowski nierzadko zagwarantowały swoim kibicom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Potyczki między zawodnikami zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nie są warte uwagi. To też warto śledzić mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Lech Poznań II oraz Stal Rzeszów i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Amiki Wronki.