Stal Rzeszów - Motor Lublin, wynik spotkania: 1-1

Stal Rzeszów - Motor Lublin, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stal Rzeszów i Motor Lublin zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-05-07 10:15 na stadionie Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Stal Rzeszów a Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Firlej 38' 0-1 K. Danielewicz 45' 1-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Poczobut 29' P. Malecki 36'

Żółte kartki Motor Lublin: F. Wojcik 68'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Motor Lublin z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak B. Poczobut F. Wojcik nieraz zaserwowały kapitalnym miłośnikom wiele emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki nie warte uwagi. Natrafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Stal Rzeszów i Motor Lublin jak ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.