Spotkanie Stal Rzeszów vs Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik końcowy 2-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Rzeszów i Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-11-27 15:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 19 pomiędzy Stal Rzeszów a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali: D. Michalik 20' 1-0 D. Marczuk 55' 2-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: R. Mustafaev 27' W. Kaczorowski 89'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: R. Zembrowski 70'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Główny arbiter meczu to R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków.

Wierni kibice piłki nożnej z zapałem śledzą pasjonujące starcia ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak R. Mustafaev R. Zembrowski raz za razem zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, że widowiska nudzą. Ustawicznie obserwujemy wspaniałe asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Stal Rzeszów i Pogoń Grod. Mazowiecki w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Stal.