Mecz pomiędzy Stal Rzeszów i Sokół Ostróda zakończony wynikiem 3-2 na stadionie Stadion Stal dnia 2022-03-13 15:00

Stal Rzeszów vs Sokół Ostróda, wynik końcowy 3-2. Dnia 2022-03-13 15:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 23 pomiędzy Stal Rzeszów a Sokół Ostróda.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stal Rzeszów i Sokół Ostróda zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: D. Wojtyra 13' 0-1 D. Michalik 49' 1-1 A. Prokic 76' 2-1 S. Rogala 84' 2-2 P. Glowacki 86' 3-2

Żółte kartki Stal Rzeszów: L. Gora 6' L. Gora 18' D. Marczuk 35' B. Poczobut 58'

Żółte kartki Sokół Ostróda: L. Swiety 50' S. Rogala 90' P. Skorecki 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów: L. Gora 18'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Stal Rzeszów zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy a Sokół Ostróda z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak L. Gora L. Swiety nieustannie sprawiają wyśmienitym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, idealne gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby oglądać spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Stal Rzeszów i Sokół Ostróda jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Stal.