Dnia 2023-11-25 14:00 odbyło się spotkanie Stal Rzeszów - Górnik Łęczna zakończone wynikiem 3-0

W miniony weekend na Stadionie Stal odbyło się spotkanie piłkarskie pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Górnik Łęczna. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy, którzy zdobyli wszystkie bramki po przerwie. Spotkanie było częścią 16. kolejki I ligi.

Mecz I ligi pomiędzy Stal Rzeszów a Górnikiem Łęczna

Stadion Stal był areną dzisiejszego starcia między Stal Rzeszów a Górnikiem Łęczna. Spotkanie odbyło się 25 listopada o godzinie 14:00 w ramach 16. kolejki I ligi. Sędzią głównym był R. Rzucidło.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowo, jednak emocje nabrały tempa po przerwie. M. Gostomski zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy w 49. minucie, K. Łysiak podwyższył prowadzenie w 69. minucie, a A. Da Silva ustalił wynik meczu na 3-0 w ostatnich chwilach meczu, strzelając bramkę w 90. minucie.

Na boisku nie obyło się bez kartek, zawodnik Stal Rzeszów J. Diaz został ukarany żółtą kartką już w 9. minucie, natomiast S. Lyczko otrzymał kartkę w 61. minucie, a W. Klos w 83. minucie. Z kolei w drużynie gości kartonikami zostali ukarani S. Cisse (83'). Mimo to, emocje sięgnęły zenitu w ostatnich chwilach, kiedy to M. Gostomski otrzymał czerwoną kartkę w 90. minucie.

Następne mecze dla Stal Rzeszów to starcia z Polonią Warszawa, Wisłą Kraków oraz Odrą Opole. Natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Tychami 71, Wisłą Kraków oraz Arką Gdynia.