Mecz Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Stal Rzeszów a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-11 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Stal Rzeszów a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: A. Prokic 73' 1-0 B. Poczobut

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Glowacki 24' D. Michalik 88' D. Marczuk 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Klisiewicz 47' R. Kidric 76' J. Serafin 78'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Rzeszów stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Wielu fanów śledzi pasjonujące poczynania ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi P. Glowacki L. Klisiewicz często zapewniają fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz gole, nieprzepisowe faule gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Niesamowite zmagania między graczami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż mecze nie są interesujące. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Stal Rzeszów i Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Stal.

Ciekawy artykuł czeka na Ciebie - kliknij tutaj!