Stal Rzeszów vs Resovia Rzeszów, wynik meczu - 2-1

W dniu 2023-09-30 18:00 na stadionie Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Stal Rzeszów a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu między Stal Rzeszów a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: A. Da Silva 41' 1-0 R. Kanach 56' 1-1 A. Prokić 88' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: S. Kadziolka 36' L. Gora 71'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 19' A. Lyszczarz 45' R. Adamski 45' B. Ciepiela 66' R. Mikulec 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 45'

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Stal Rzeszów stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk a Resovia Rzeszów podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Arka Gdynia.

Bardzo często wierni kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak S. Kadziolka R. Adamski raz za razem serwują pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Regularnie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Stal Rzeszów oraz Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Stal.