Spotkanie między Stal Rzeszów i GKS Katowice dnia 2023-05-20 18:00 - 1-1

W dniu 2023-05-20 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Zmierzyły się Stal Rzeszów i GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Stal Rzeszów i GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: D. Michalik 62' 1-0 J. Arak 86' 1-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: R. Mustafaev 15' B. Wolski 27'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu - M. Opaliński. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast GKS Katowice zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące poczynania ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak R. Mustafaev M. Kolodziejski nieustannie zapewniają wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo pozytywnych wrażeń. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami okazują się zaciekłe, rzadko okazuje się, iż zmagania męczą fana. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Stal Rzeszów i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Stal.