Spotkanie Stal Rzeszów vs Wisla Plock zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa meczu między Stal Rzeszów a Wisla Plock zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-09-15 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Stal Rzeszów i Wisla Plock.

Gole strzelali: Ł. Sekulski 48' 0-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: L. Gora 20' K. Koscielny 90' J. Diaz 90' K. Koscielny 90'

Żółte kartki Wisla Plock: J. Gric 21' D. Niepsuj 23' M. Spremo 27' M. Szwoch 35' K. Laskowski 75' B. Gradecki 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów: K. Koscielny 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu to T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Stal Rzeszów stawi czoła Miedź Legnica II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Resovia Rzeszów natomiast Wisla Plock podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Wisla Krakow.

Bardzo często liczni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak L. Gora J. Gric wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Interesujące walki między zawodnikami okazują się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nudne. Trafiamy na przepiękne bramki oraz asysty, brutalne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Stal Rzeszów i Wisla Plock i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.