Spotkanie pomiędzy Stal Rzeszów oraz GKS Katowice dnia 2023-11-05 14:00 na obiekcie Stadion Stal - 2-2

W sobotę, dnia 5 listopada 2023 roku, na stadionie Stal w Rzeszowie odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i GKS Katowice. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę był korzystny dla gości, którzy prowadzili 1-0. . Warto zaznaczyć, że to było spotkanie rozgrywane w ramach 14. kolejki I Ligi. .

Mecz pomiędzy Stal Rzeszów a GKS Katowice

W dniu 5 listopada 2023 roku o godzinie 14:00, na Stadionie Stal odbył się mecz pomiędzy drużynami Stal Rzeszów oraz GKS Katowice, w ramach 14. kolejki I Ligi.

W pierwszej połowie spotkania to drużyna GKS Katowice objęła prowadzenie po bramce strzelonej przez S. Bergiera w 25. minucie, ustalając wynik na przerwę na korzyść GKS Katowice 0-1.

W drugiej połowie D. Brzozowski podwyższył prowadzenie dla GKS Katowice na 0-2 w 55. minucie. Jednak Stal Rzeszów zdołała odpowiedzieć poprzez bramkę strzeloną przez Adlera w 75. minucie, skracając wynik do 1-2. Emocje sięgały zenitu, gdy Adler ponownie wpisał się na listę strzelców w 87. minucie, doprowadzając do wyrównania 2-2, przy asyście S. Thilla.

Drużyna gospodarzy otrzymała żółte kartki: M. Simcak został ukarany w 61. minucie.

Z kolei żółte kartki dla drużyny przeciwników zobaczyli: D. Kudla w 81. minucie, D. Brzozowski w 87. minucie oraz G. Janiszewski w ostatniej minucie drugiej połowy.

Sędzią spotkania był .

Następne mecze dla Stal Rzeszów to spotkania z drużynami: Nieciecza, Górnik Łęczna oraz Polonia Warszawa.

Natomiast GKS Katowice zmierzy się z Tychy 71, Wisła Kraków oraz Arką Gdynia.