Dnia 2022-04-27 17:00 odbyło się spotkanie Stal Rzeszów vs Hutnik Kraków: wynik 3-3

Stal Rzeszów vs Hutnik Kraków, wynik 3-3. Dnia 2022-04-27 17:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Stal Rzeszów i Hutnik Kraków.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów a Hutnik Kraków wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: D. Zawadzki 17' 0-1 K. Sadłocha 24' 1-1 Ł. Góra 30' 2-1 K. Świątek 58' 2-2 P. Małecki 64' 3-2 K. Lelek 77' 3-3

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Swiatek 25' M. Drag 68'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Hutnik Kraków: T. Jaklik 69'

Główny arbiter meczu to S. Tarnowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Stal Rzeszów zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II a Hutnik Kraków podejmie Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów.

Coraz częściej kibice śledzą fascynujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze jak K. Swiatek wielokrotnie gwarantują wyśmienitym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, brutalne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, iż mecze nas nudzą. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East. Stal Rzeszów i Hutnik Kraków i ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Stal.