Spotkanie Górnik Łęczna - Stal Rzeszów, wynik 1-0

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Stal Rzeszów zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-02-18 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Górnik Łęczna a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: M. Kozak 55' 1-0

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Zbozien 10' S. Lewkot 40' J. De Amo 45' L. Grzeszczyk 84' P. Pierzak 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Wolski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu - D. Krumplewski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Wielu kibiców śledzi fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak D. Zbozien B. Wolski raz za razem zapewniają fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki między graczami z ligi są nader zaciekłe, rzadko okazuje się, że spotkania męczą fana. Obserwujemy książkowe asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Górnik Łęczna oraz Stal Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.