Spotkanie SKRA Częstochowa - Stal Rzeszów, wynik końcowy 0-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Stal Rzeszów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-11-06 17:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy SKRA Częstochowa a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: B. Poczobut 75' 0-1 P. Glowacki

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 59'

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Górnik Łęczna.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą potyczki ligi I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak J. Flak systematycznie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania męczą kibica. Stale trafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz gole, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. SKRA Częstochowa i Stal Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion GKS-u.