Mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów zakończony wynikiem 8-0 dnia 2024-05-04 18:00

W miniony weekend na Stadionie ul. Bukowa odbył się bezlitosny pojedynek pomiędzy drużynami GKS Katowice i Stal Rzeszów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8-0 na korzyść gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 5-0. Ta imponująca wygrana zapewniła kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Mecz ten na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów obu drużyn.

Relacja z meczu GKS Katowice - Stal Rzeszów

Witajcie na stadionie ul. Bukowa, gdzie dzisiaj odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy GKS Katowice a Stal Rzeszów. Gospodarze z Katowic postanowili zmierzyć się z gośćmi z Rzeszowa w ramach 31. kolejki I Ligi. Atmosfera na stadionie jest gorąca, kibice dopingują swoje drużyny, a piłkarze wychodzą na murawę z determinacją w oczach.

Początek spotkania nie mógł być bardziej piorunujący dla GKS Katowice. Już w 1. minucie meczu A. Kozubal otwiera wynik, dając gospodarzom prowadzenie 1-0. Stal Rzeszów próbuje odpowiedzieć, ale to gospodarze przejęli inicjatywę. W 12. minucie S. Bergier podwyższa prowadzenie na 2-0, a dwie minuty później M. Mak zdobywa kolejnego gola, ustalając wynik na 3-0. Nie daje o sobie zapomnieć, bo w 24. minucie ponownie trafia do siatki, a następnie w 27. minucie zdobywa hat-tricka, ustalając wynik do przerwy na 5-0 dla GKS Katowice.

Po przerwie nie przestaje być emocjonująco. W 63. minucie O. Repka umacnia przewagę gospodarzy, strzelając szóstego gola. M. Marzec w 75. minucie podnosi wynik na 7-0, a J. Arak w 87. minucie kończy festiwal bramek, ustalając wynik meczu na imponujące 8-0 dla GKS Katowice.

W drugiej połowie emocji nie brakuje także w kwestii kartek. Sędzia sięga po żółtą kartkę dla S. Krawczyka z GKS Katowice w 77. minucie. Jednak to Stal Rzeszów musi pogodzić się z czerwoną kartką dla K. Koscielnego, który opuszcza boisko już w końcówce pierwszej połowy, w 45. minucie.

Wszyscy piłkarze zostawili na boisku całe serce, a zwłaszcza M. Mak, który zdobył hat-tricka i był jednym z bohaterów dzisiejszego meczu. GKS Katowice odniosło imponujące zwycięstwo nad Stal Rzeszów i teraz czekają ich kolejne wyzwania w postaci meczów z Tychy 71, Wisłą Kraków i Arką Gdynia. Stal Rzeszów z kolei zmierzy się z Niecieczą, Górnikiem Łęczna oraz Polonią Warszawa. Dzisiejszy wieczór na Stadionie ul. Bukowa na pewno na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.