Mecz pomiędzy Wisla Krakow oraz Stal Rzeszów zakończony wynikiem 3-1 dnia 2023-04-14 18:30

Dnia 2023-04-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Wisla Krakow a Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz Stal Rzeszów wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: Luis Fernández 32' 1-0 Juncà 34' 2-0 Ángel Rodado 45' 3-0 B. Poczobut 69' 3-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 47' W. Klos 51' K. Danielewicz 75' K. Piatek 81'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 75'

Główny sędzia spotkania - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Wierni fani śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak K. Danielewicz wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nudzą. Zdarzają się wyśmienite gole oraz asysty, brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Wisla Krakow oraz Stal Rzeszów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.