Chojniczanka Chojnice vs Stal Rzeszów, wynik meczu 3-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Stal Rzeszów wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-12-06 17:15 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: T. Mikolajczak 28' 1-0 F. Karbowy 36' 2-0 L. Gora 64' 3-0 D. Michalik 90' 3-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 43'

Żółte kartki Stal Rzeszów: S. Kuc 49' K. Wrona 57' R. Mustafaev 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków natomiast Stal Rzeszów z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak P. Czajkowski S. Kuc częstokroć zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami z ligi bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania usypiające. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, zapadające w pamięć asysty i bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych iprzeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Chojniczanka Chojnice i Stal Rzeszów jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.