Mecz między Polonia Warszawa oraz Stal Rzeszów zakończony wynikiem 2-2 dnia 2023-12-01 17:00 na obiekcie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego

Drużyny Polonii Warszawa i Stali Rzeszów spotkały się na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego w ramach 17. kolejki I ligi. Mecz zakończył się remisem 2-2, a wynik na przerwę to 2-1. Spotkanie miało miejsce 1 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00.

Relacja z meczu Polonia Warszawa - Stal Rzeszów

Jeszcze przed rozpoczęciem meczu na stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, panowała niesamowita atmosfera. Kibice zarówno gospodarzy, jak i gości przybyli tłumnie, aby dopingować swoje drużyny. Sędzia M. Szczerbowicz poprowadził to spotkanie z pełnym zaangażowaniem.

Od pierwszych minut meczu Polonia Warszawa zdominowała boisko, a już w 3 minucie M. Bajdur strzelił pierwszego gola dla gospodarzy, podnosząc na duchu swoją drużynę i kibiców. Po kolejnych 9 minutach Bajdur ponownie wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie Polonii na 2-0. Stal Rzeszów jednak nie zamierzała się poddać i w 32 minucie P. Oleksy zmniejszył wynik na 2-1.

Druga połowa meczu okazała się równie emocjonująca. W 63 minucie K. Wachowiak zdobył bramkę dla Stali Rzeszów, wyrównując wynik na 2-2. Obie drużyny starały się o kolejne trafienia, lecz ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Spotkanie obfitowało także w kilka kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki, co świadczy o zaciętej walce na boisku. Czerwone kartki nie zostały jednak podyktowane, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę intensywność pojedynku.

Niezwykle ciekawy mecz na Stadionie Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego zakończył się remisem 2-2, pozostawiając kibiców obu drużyn z mieszanką uczuć. W kolejnych meczach Polonia Warszawa zmierzy się z Wisłą Kraków i Arką Gdynia, natomiast Stal Rzeszów podejmie Odrę Opole, Tychy 71 oraz zagra z angielskim zespołem Southampton.