Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice, wynik meczu - 3-1

W dniu 2023-03-05 14:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Stal Rzeszów a Chojniczanka Chojnice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Rzeszów i Chojniczanka Chojnice wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: A. Prokic 16' 1-0 P. Glowacki P. Czajkowski 21' 2-0 D. Michalik 60' 3-0 D. Olejarka P. Tuszynski 84' 3-1 K. Korczyc

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Piatek 88'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: B. Kalinkowski 79' M. Grolik 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i ŁKS Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą bardzo fascynujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo K. Piatek B. Kalinkowski częstokroć zapewniły swoim entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Zdarzają się książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zażarte, bardzo rzadko bywa, że widowiska nie są interesujące. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić spotkania sportowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Stal Rzeszów i Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Stal.