Nieciecza - Stal Rzeszów, wynik spotkania - 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Nieciecza a Stal Rzeszów wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-08-20 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Nieciecza a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: W. Biedrzycki 19' 1-0 D. Marczuk 21' 1-1 M. Mešanović 59' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: M. Mesanovic 26' K. Karasek 33' T. Poznar 90' N. Tekijaski 90' M. Ambrosiewicz 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Wrona 9' K. Danielewicz 45' P. Glowacki 72'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Nieciecza stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Chojniczanka Chojnice a Stal Rzeszów z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak M. Mesanovic K. Wrona wielokrotnie sprawiają wyśmienitym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Natrafiamy na widowiskowe asysty i bramki, bezwzględne faule zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki między piłkarzami z ligi są nader zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi I Liga. Nieciecza oraz Stal Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.