Mecz Pogoń Siedlce kontra Stal Rzeszów zakończony wynikiem 1-4

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Siedlce i Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Dnia 2022-05-01 15:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce i Stal Rzeszów.

Gole strzelali: P. Głowacki 39' 0-1 M. Górski 62' 1-1 A. Prokić 64' 1-2 D. Marczuk 74' 1-3 P. Głowacki 86' 1-4

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Koloczek 38' W. Trochim 67' M. Lopez 71'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Glowacki 57' K. Sadlocha 65'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to M. Śliwa. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II.

Wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze jak M. Koloczek P. Glowacki systematycznie gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych emocji. Cieszące oko zmagania między graczami są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki statyczne. Natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego więc warto śledzić widowiska piłkarskie ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Pogoń Siedlce i Stal Rzeszów z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion ROSRRiT.