Stal Rzeszów kontra ŁKS Łódź, wynik meczu - 1-0

Stal Rzeszów kontra ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2022-08-14 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Stal Rzeszów a ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Rzeszów i ŁKS Łódź wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: B. Szeliga 47' 1-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: W. Klos 49' B. Poczobut 53' P. Malecki 70' P. Peksa 82' K. Sadlocha 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 31' N. Monsalve 49'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Jakubik. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Stal Rzeszów stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Korona Kielce. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Stal Mielec.

Bardzo często wierni fani z zapałem śledzą starcia, które startują w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo W. Klos M. Kowalczyk raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zażarte, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że potyczki nas nudzą. Nieustannie zdarzają się książkowe asysty i bramki, brutalne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Stal Rzeszów i ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.