Mecz Stal Rzeszów - Ruch Chorzów na obiekcie Stadion Stal dnia 2022-08-08 16:00 - wynik końcowy 2-3

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Stal Rzeszów i Ruch Chorzów wynik to 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-08-08 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Stal Rzeszów a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: W. Kłos 5' 1-0 Ł. Moneta 34' 1-1 A. Pląskowski 43' 1-2 D. Olejarka 50' 2-2 K. Kasolik 73' 2-3

Żółte kartki Stal Rzeszów: L. Gora 36' A. Prokic 60' B. Poczobut 75'

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Rzeszów stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Korona Kielce natomiast Ruch Chorzów zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze.

Dzisiaj wielu fanów śledzi ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak L. Gora często zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Natrafiamy na przepiękne gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Interesujące potyczki między drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to mecze usypiające. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Rzeszów i Ruch Chorzów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Stal.