Sandecja Nowy Sącz kontra Stal Rzeszów, wynik spotkania: 0-1

Sandecja Nowy Sącz kontra Stal Rzeszów wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Stal Rzeszów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-09-15 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: D. Michalik 74' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Nawotka 82'

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Poczobut 49' L. Gora 60' L. Gora 80' F. Polowiec 87' K. Wrona 90' R. Mustafaev 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Stal Rzeszów: L. Gora 80'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Złotnicki. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Oddani kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak T. Nawotka B. Poczobut często gwarantują swoim entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Stal Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.