Dnia 2022-10-01 15:30 na stadionie Stadion Stal odbyło się spotkanie między Stal Rzeszów oraz Resovia Rzeszów: końcowy wynik 3-4

Stal Rzeszów vs Resovia Rzeszów, wynik 3-4. W dniu 2022-10-01 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Stal Rzeszów a Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów i Resovia Rzeszów wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-4.

 

Gole strzelali: B. Wasiluk 32' 0-1 M. Górski 44' 0-2 M. Bondarenko 49' 1-2 A. Prokić 53' 2-2 K. Antonik 70' 2-3 B. Kwiecień 82' 2-4 A. Prokić 90' 3-4

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Peksa 30' P. Malecki 86'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 29' R. Mikulec 35' B. Kwiecien 73' M. Bondarenko 89'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to S. Jarzebak. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice a Resovia Rzeszów z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Cracovia Krakow.

Oddani kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak P. Peksa B. Wasiluk nieraz zaserwowały fantastycznym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Ustawicznie trafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami z ligi bywają nader zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że potyczki nudzą kibica. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Stal Rzeszów i Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.