Spotkanie Stal Rzeszów vs Arka Gdynia zakończone wynikiem 2-3

Stal Rzeszów vs Arka Gdynia 2-3.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Stal Rzeszów a Arka Gdynia wynik wynosił 2-3. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Dnia 2023-08-13 13:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Stal Rzeszów a Arka Gdynia.

Gole strzelali: H. Adamczyk 9' 0-1 B. Poczobut 31' 1-1 K. Czubak 39' 1-2 H. Adamczyk B. Poczobut 45' 2-2 O. Kobacki 45' 2-3 H. Adamczyk

Żółte kartki Stal Rzeszów: V. Yavorsky 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: P. Lenarcik 44' K. Skora 88'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Motor Lublin a Arka Gdynia podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Odra Opole.

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak V. Yavorsky P. Lenarcik nieustannie zapewniają wyborowym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Regularnie natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem dodające smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to zmagania nudne. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Stal Rzeszów i Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.