Spotkanie Stal Rzeszów vs Wisła Puławy zakończone wynikiem 2-0

Stal Rzeszów vs Wisła Puławy zakończony wynikiem 2-0. W dniu 2022-04-02 17:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Stal Rzeszów oraz Wisła Puławy.

Pierwsza połowa meczu między Stal Rzeszów a Wisła Puławy zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: B. Poczobut 7' 1-0 A. Prokic 31' 2-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: A. Prokic 34' F. Polowiec 70'

Żółte kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Śląsk Wrocław II natomiast Wisła Puławy z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Znicz Pruszków.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi A. Prokic nierzadko zagwarantowały fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezwzględne faule, wyjątkowe asysty oraz bramki gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania między graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, iż mecze nudzą. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Stal Rzeszów i Wisła Puławy jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Stal.