Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów, wynik meczu - 0-1

Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 0-1. W dniu 2022-03-19 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 24 pomiędzy Olimpia Elbląg a Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Olimpia Elbląg a Stal Rzeszów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: D. Marczuk 51' 0-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: Y. Senkevich 30'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Wrona 67' B. Wolski 75' K. Danielewicz 81' D. Marczuk 88'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Stal Rzeszów podejmie Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani śledzą bardzo ciekawe starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze jak Y. Senkevich K. Wrona raz za razem zapewniają wyborowym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Bardzo często zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają nader zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to potyczki nudne. To też warto oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Olimpia Elbląg oraz Stal Rzeszów jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.