Spotkanie Stal Rzeszów - Znicz Pruszków, wynik 3-1

Pierwsza połowa meczu między Stal Rzeszów i Znicz Pruszków zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-09-26 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Stal Rzeszów oraz Znicz Pruszków.

Gole strzelali: D. Michalik 11' 1-0 D. Michalik 14' 2-0 A. Prokic 47' 3-0 M. Gabrych 71' 3-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Wolski 56'

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 15' J. Gorski 74'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Rzeszów stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków a Znicz Pruszków z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Olimpia Elbląg.

Bardzo często oddani kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak B. Wolski S. Nagamatsu nieraz zagwarantowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo emocji. Zmagania między graczami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. Obserwujemy nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, przepiękne asysty czy gole, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto oglądać widowiska sportowe lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Stal Rzeszów i Znicz Pruszków w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.