Back to Top

Fani Dumy Rzeszowa

Stal Rzeszów vs Znicz Pruszków, wynik 2-0

Spotkanie Stal Rzeszów - Znicz Pruszków zakończone wynikiem 2-0 na stadionie Stadion Stal

Wczorajszy mecz pomiędzy Stal Rzeszów a Znicz Pruszków zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Spotkanie, które odbyło się 7 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Stal, było kolejnym emocjonującym starciem w ramach I ligi. Wynik na przerwę wskazywał już na przewagę Stali, która utrzymała swoją dominację do samego końca spotkania.

Mecz Wisla Plock kontra Stal Rzeszów 1-2

Spotkanie między Wisla Plock i Stal Rzeszów zakończone wynikiem 1-2 dnia 2024-04-02 16:00

W meczu 25. kolejki I ligi pomiędzy Wisłą Płock a Stalą Rzeszów, który odbył się 2 kwietnia 2024 roku na Orlen Stadion, to goście z Rzeszowa wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Bramki padły już w pierwszej połowie, dając prowadzenie Stali na przerwę, której Wisła nie była w stanie odrobić w drugiej połowie.

Stal Rzeszów kontra Motor Lublin wynik 2-1

Dnia 2024-03-16 16:30 miał miejsce mecz Stal Rzeszów - Motor Lublin - 2-1

W minioną sobotę, 16 marca 2024 roku na Stadionie Stal w meczu I ligi piłkarskiej doszło do starcia pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Motor Lublin. Po emocjonujących 90 minutach gry, ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 2-1 nad gośćmi. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale po przerwie zawodnicy obu zespołów zaserwowali kibicom wiele emocji. Czytajcie dalej, by poznać szczegóły tego starcia.

Chrobry Głogów vs Stal Rzeszów, wynik 2-1

Chrobry Głogów vs Stal Rzeszów, wynik spotkania 2-1

W najnowszym starciu ligowym drużyny Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów zmierzyły się na boisku Stadionu GOS. Mecz, który odbył się dnia 9 marca 2024 o godzinie 14:00, obfitował w emocje i nieoczekiwane zwroty akcji. Po zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0, ale druga połowa dostarczyła kibicom wiele powodów do ekscytacji.

Stal Rzeszów - Miedz Legnica 1-3

Spotkanie Stal Rzeszów vs Miedz Legnica, wynik końcowy 1-3

W minioną środę na Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Miedz Legnica. Mecz ten stanowił część 22. kolejki I ligi. Ostateczny wynik spotkania to 1-3 na korzyść gości, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie. Jak potoczyły się dalsze wydarzenia na boisku? Czas na relację z tej emocjonującej konfrontacji.

Mecz pomiędzy Arka Gdynia kontra Stal Rzeszów zakończony wynikiem 5-1

Mecz pomiędzy Arka Gdynia oraz Stal Rzeszów dnia 2024-02-25 11:40 na obiekcie Stadion Miejski: wynik 5-1

Wczoraj, 25 lutego, na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Arki Gdynia i Stali Rzeszów w ramach 21. kolejki I ligi. Po emocjonujących 90 minutach gry, Arka Gdynia triumfowała zdecydowanie nad Stalą Rzeszów, kończąc spotkanie wynikiem 5-1. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a wynik na przerwę wskazywał minimalne prowadzenie Arki 2-1. Jednak w drugiej połowie goście z Gdyni zdecydowanie przejęli inicjatywę i pewnie kontrolowali grę, zdobywając kolejne bramki i zapewniając sobie pewne zwycięstwo.

Stal Rzeszów vs Wisla Krakow wynik meczu 1-2

Spotkanie Stal Rzeszów kontra Wisla Krakow, wynik 1-2

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Stadionie Stal w ramach 20. kolejki I ligi odbył się mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a Wisłą Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wisły 2-1 po bramkach strzelonych w pierwszej połowie. Po emocjonujących 90 minutach goście z Krakowa opuścili boisko z pełnymi punktami, pozostawiając gospodarzy z żalem po przegranym starciu.