Stal Rzeszów vs Arka Gdynia, wynik spotkania - 2-1

Stal Rzeszów vs Arka Gdynia zakończony wynikiem 2-1. Dnia 2023-05-07 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Stal Rzeszów a Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu między Stal Rzeszów a Arka Gdynia wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: P. Malecki 11' 1-0 A. Prokic D. Michalik 13' 2-0 A. Prokic H. Adamczyk 45' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Oleksy 5' B. Poczobut 44' K. Pajnowski 59'

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 36' O. Azatsky 70' L. Capanni 77'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Stal Rzeszów stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź.

Dzisiaj oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak P. Oleksy S. Milewski systematycznie sprawiają kapitalnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, idealne gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że potyczki nas nudzą. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Stal Rzeszów oraz Arka Gdynia oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.