Na obiekcie Stadion Stal dnia 2021-10-23 16:00 miało miejsce spotkanie między Stal Rzeszów i Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 3-0

Pierwsza połowa meczu między Stal Rzeszów a Pogoń Siedlce zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2021-10-23 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Stal Rzeszów a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: R. Mustafaev 56' 1-0 R. Mustafaev 74' 2-0 K. Wrona 90' 3-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Poczobut 34' B. Snopczynski 86'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Piotrowski 29' J. Tadrowski 35'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Stal Rzeszów stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą starcia ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak B. Poczobut M. Piotrowski stale zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na spektakularne asysty oraz gole, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki między graczami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa, że potyczki przynudzają. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Rzeszów i Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.